“План руху вперед”, – Кравчук заявив про нову ініціативу України в Мінських переговорах (Відео)

Україна на Мінських переговорах задля деокупації Донбасу пропонує розробити спільний для учасників Тристоронньої контактної групи документ, який буде затверджений “нормандським форматом” як дорожня карта для припинення конфлікту на Донбасі.

Про таку нову ініціативу України в Мінських переговорах за підсумками засідання ТКГ 21 січня заявив в ефірі 5 каналу глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

“Є підготовані пропозиції ОРДЛО, схвалені Росією, і є припозиції, підготовані Україною. Ми запропонували, щоб політична підгрупа на основі цих двох пропозицій плюс напрацювання в “Нормадському” і Мінському форматі напрацювала єдиний документ, який ми розглянемо. На основі цього документа будемо діяти в усіх сферах: безпековій, політичній, гуманітарній і так далі. Тобто ми вже вималювали план руху вперед”, – сказав Кравчук.

За словами голови українського представництва в ТКГ, наразі цей спільний документ на етапі розробки.

Читайте також: У ТКГ розробляють новий план врегулювання ситуації на Донбасі 

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, компромісний варіант проєкту документа за пропозицією України має підготувати координатор ОБСЄ в політичній підгрупі П’єр Морель. Про це українська делегація в ТКГ заявляла після засідання політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи 19 січня.

Більше подробиць – у прямій мові Леоніда Кравчука у повній версії інтерв’ю 5 каналу