Кравчук виніс вердикт переговорам з Росією про Донбас: “Домовитися неможливо” (Відео)

Домовитися з Росією про врегулювання ситуації на Донбасі Україні не вдається, бо Росія прагне зовсім не миру на Донбасі, а дестабілізації ситуації.

Про це заявив голова делегації України на Мінських переговорах Леонід Кравчук під час форуму “Україна-30”.

Кравчук зазначив, що Росія щодо Донбасу веде подвійну гру: з одного боку бере участь у переговорах, а з іншого самопроголошеним “ДНР” і “ЛНР” дає вказівки, що суперечать суті перегорів про врегулюванян ситуації на Донбасі.

“Граються в політику, говорять одне, роблять інше”, – охарактеризував поведінку РФ і її сателітів Леонід Кревчук.

Такі переговори через поведінку РФ глава української делегації у Тристоронній контактній групі ввважає безперспективними.

"Ми можемо констатувати: домовитися з Російською Федерацією про врегулювання ситуації на Донбасі у тому статусі, в якому вони себе бачать і які завдання ставлять, практично неможливо. Тобто ми маємо дивитися правді у вічі", -  виніс вердикт Кравчук.

Він зазначив,  що справжньою метою Росії на Донбасі є не врегулювання ситуації і досягнення миру, а побудова на цих окупованих територіях України своїх сателітів - так званих національних держав - "ДНР" і "ЛНР". Саме тому Росія не буде робити конструктивних кроків, щоб вийти з окупованих нині територій Донбасу.

"І не треба думати, що може щось змінитися ближчим часом", - застеріг Кравчук.

Більше - у прямій мові Леоніда Кравчука під час форуму "Україна-30" у відео in time Ukraine із 5 хв 20 сек.