Кравчук назвав головну передумову для двосторонніх переговорів Зеленського і Путіна (Відео)

Двосторонні переговори Президентів України і Росії мають зміст тільки тоді, коли в їх ході будуть обговорюватись шляхи врегулювання ситуації на Донбасі.

Про таку передумову для двосторонніх переговорів Зеленського і Путіна заявив перший Президент України і голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі “Каналу 24“.

“Якщо в порядку денному не буде питання досягнення миру на Донбасі та виведення з України російських окупантів, зустріч не може відбутися ніде”, – сказав Кравчук.

Перший Президент України наголосив, що при підготовці двосторонніх переговорів на рівні глав держав спершу формується порядок денний переговорів, а тоді вже визначаєтсья час і місце. Кремль же намагається втягнути Україну в переговорний процес на своїх умовах і на своєму майданчику.

Володимир Зеленський, наголосив Кравчук, на переговори до Путіна у Моску не поїде, бо якщо Путін не хоче обговорювати шляхи врегулювання ситуації на Донбасі, то й говорити Зеленському з Путіним немає про що.

"Які двосторонні відносини можуть бути з окупантом, який веде війну проти України і загрожує розширенням війни? Якщо ми підемо на такі умови – це означає, що не поважаємо самі себе", – резюмував Леонід Кравчук.

Читайте також: Москва назвала питання, яке відмовляється обговорювати з Києвом

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше сьогодні речник Президента РФ заявив, що Воодимир Путін не буде обговорювати з Зеленським питання врегулювання ситуації на Донбасі, однак готовий говорити на інші теми.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що дав доручення своєму Офісу готувати двосторонні переговори з Президентом Росії для досягнення миру на Донбасі.

Більше про передумови України для таких переговорів - у прямій мові Леоніда Кравчука в ефірі "Каналу 24".