Кравчук сказав, що зупинить Росію на Донбасі: “Крапки над “і” будуть розставлені” (Відео)

Примусити Росію зупинити війну на Донбасі можна тільки шляхом посилення тиску на неї західних союзників України. І вже після зустрічі президентів США і Росії 16 червня це може відбутись, бо “крапки над “і” будуть розставлені”.

Про це перший Президент України і глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив в інтерв’ю “5 каналу.

Леонід Кравчук пояснив, що Росія розуміє тільки силу, тому й примусити її вийти з Донбасу можна лише силою нових дипломатичних зусиль.

“Це можна розв’язати тільки в один спосіб – застосувавши форми й методи, які вживає в переносному розумінні цього слова сама Росія. Росія про перемовини давно забула, вона їх майже й не знала. Росія за свою історію 150 років воює, чистих 150 років. За цей час сформувалась еліта війни, сформувалась стратегія війни, і іншого вона не знає. В них навіть є таке поняття – примус до миру. Вони ж не говорять про досягнення миру через дискусію, через домовленості – тільки силою. І ось в такий спосіб можна Росію примусити зупинитись”, – вважає Кравчук.

При цьому політик наголошує, що йдеться не військовий шлях, а про силу нових санкцій Заходу проти Росії.

"Сполучені штати і Європа тиснуть зараз санкціями. Але це санкції проти фізичних осіб. А перелік санкцій можна продовжити до безмежності. Скажімо, відключення від міжнародної розрахункової системи SWIF, в якій працює 200 країн. І якщо прийняти рішення відключити Росію звідти, я вам гарантую, що вона стане перед проблемою виживати іншим способом. Я це сказав, щоб пояснити, що є в світового співтовариства кроки, які можуть зупинити Росію. І те, що сьогодні заявляють Сполучені штати Америки, президент Байден і його оточення, в мене вселяє надію, що це може статись", – зазначив політик.

На думку Кравчука, зрушення в питанні досягнення миру на Донбасі відбудуться після зустрічі Президентів США і Росії 16 червня.

"Я думаю, що після цієї зустрічі всі крапки над "і" будуть розставлені", - сказав Кравчук.

Більше – у повній версії інтерв’ю першого Президента України і глави української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука "5 каналу".

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Буба

Заголовок статьи чисто кравчучий. “Сказал, что остановит Россию на Донбассе”. То есть Кравчук остановит. Вот хитрая комуняцкая лиса!