“Крали всі”, – Порошенко назвав три подальші кроки для подолання корупції в оборонній сфері України (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

“Крали всі весь час з часів Незалежності України”, – так сказав про ситуацію в оборонній сфері Президент України.

“Розпродавали, знищували армію і міністри, і прем’єри”, – заявив Петро Порошенко в інтерв’ю програмі Факти тижня ICTV, зізнавшись в прямому ефірі, що скандал із можливим розкраданням в “Укроборонпромі”, що розгорівся три тижні тому, вибив його “з колії”.

“Ситуація вимагає швидких і рішучих дій”, – сказав про необхідність розслідування, покарання винних і унеможливлення подібного в майбутньому Президент України.

Петро Порошенко нагадав, що ініціював міжнародний аудит в "Укроборонпромі" і пояснив, що цей аудит має здійснити одна з чотирьох найвідоміших у світі аудиторських компаній, щоб результати аудиту ніхто не міг поставити під сумнів, в тому числі й міжнародні партнери України з НАТО.

Ревізію "кожного контракту" підприємств "Укроборонпрому" проводитимуть українські контролюючі органи, повідомив Порошенко.

Третім обов'язковим кроком, наголосив Президент України, має бути розслідування корупційних скандалів слідчими САП і НАБУ.

"Нульова толерантність до корупції", - так охарактеризував ставлення українського суспільства Петро Порошенко, підкресливши, що багаторічним розкраданням в оборонній сфері має бути покладено край.

Повна версія інтерв'ю - у відео Факти тижня ICTV.