Українські військові на Донбасі за останній місяць знешкодили сотню російських окупантів (Фото)

бойовик мертвий абстрактно зі стрічкою на нозіУ відповідь на постійні обстріли позицій ЗСУ на Донбасі українські військові продовжують знищувати російський окупантів.

Як повідомив у Фейсбук офіцер ЗСУ Анатолий Штефан, загалом у червні ворог втратив на Донбасі більше сотні бойовиків, найманців і російських військових: 34 убитими і 62 пораненими.

Крім того, бойовики на Донбасі успішно знищували і самі себе, додав український офіцер.

“Небойові втрати склали 7 окупантів (порушення заходів безпеки, смерть в результаті хвороби, суїцид)”, — проінформував український військовий.

Читайте також: Тотальний розгром ворога: бійці ЗСУ завдали бойовикам на Донбасі непоправних втрат (Відео)

ф1Анатолий Штефан підкреслив, що реальні втрати бойовиків минулого місяця можуть бути вищими «в зв’язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків та російськими військовими втрат».

Як писала ІА «7 Днів-Україна», раніше офіцер ЗСУ Анатолий Штефан наводив дані, що у березні цього року на Донбасі українські військові вогнем у відповідь знищили 56 бойовиків і 85 поранили, у квітні  — 90 ліквідували і понад 130 поранили, у травні знищили 54 російських окупанти, а 82 поранили.

Читайте також: Бійці ЗСУ на Донбасі прямим влучанням розгромили позицію бойовиків: дим повалив, як із кратера вулкана (Відео)

Анатолій Штефан виклав у мережу колаж із фото частини бойовиків, знищених минулого місяця на Донбасі.

ф2