Українські патріоти з’ясували особу розвідника бойовиків, якого взяли в полон бійці ЗСУ на Донбасі (Фото)

ф4Українські військові на Донбасі 27 січня взяли в полон бойовика сотої окремої мотострілецької бригади так званої “армії ДНР”.

Про те, що диверсійно-розвідувальна група російських окупантів при перетині лінії фронту підірвалась на своєму ж мінному полі і покинула пораненого бойовика, якого взяли в полон бійці ЗСУ, повідомляв штаб ООС.

Читайте також: Бійці ЗСУ взяли в полон російського окупанта на передовій Донбасу (Фото)

Військовий волонтер і нардеп Юрій Мисягін на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, який саме підрозділ Збройних сил України взяв у полон члена ворожої ДРГ, що розвідувала вогневі точки і розташування взводних опорних пунктів ЗСУ на передовій.

“Піхота 1-го батальйону 28-ї бригади ЗСУ відзначилась”, – написав Мисягін, додавши, що затриманий українськими бійцями бойовик знає багато.

“Затриманого зараз підлікують, допитають – розкаже все, що знає. Він активний учасник НВФ, має звання”, – додав Юрій Мисягін.

За викладеними Штабом ООС знімками взятого в полон російського окупанта та його військового квитка українські патріоти в мережі встановили особу бойовика, тим більше, що його дані є на сайті “Миротворець“.

За інформацією українських патріотів, полонений бойовик, якого російські окупанти покинули помирати на лінії фронту, – це 28-річний єфрейтор 1-го взводу 4-ї роти 2-го батальйону 100-ї бригади так званої “армії ДНР” Станіслав Погромський.