“Україні не варто розраховувати, що хтось воюватиме замість нас”, – Гай сказав, коли РФ буде готова до великої війни

Мирослав Гай. Фото - Фейсбук
Мирослав Гай. Фото – Фейсбук

Ветеран АТО, який перебуває в оперативному резерві 1-ї черги як заступник командира роти 95-ї ОДШБр ЗСУ, військовий волонтер і громадський активіст Мирослав Гай:

Всі поспішають підготуватися до війни.

США та Польща підписали нову Декларацію про оборонну співпрацю.

Декларацією передбачається створення передового командування ЗС США дивізійного рівня, а також центру бойової підготовки на полігоні Дравсько Помороське – а в перспективі ще в кількох регіонах.

Окрім того, на території Польщі буде створено ескадрилью безпілотників MQ-9 повітряних сил США для ведення розвідувальних дій. При цьому інформацією, яку отримуватимуть БПЛА, американська сторона планує ділитися з поляками.

Водночас документом передбачається розгортання бази підтримки навчань американських військ на території Польщі, а також створення можливостей для діяльності сил спецоперацій США (у тому числі на морі та в повітрі). Окрім того, буде закладено інфраструктуру для підтримки у Польщі бронетанкової та авіаційної бригади, а також батальйону логістичного забезпечення ЗС США.

“Ми говоримо про сили спецоперації. Ми говоримо про компоненти логістики. Ми також говоримо про вже згаданий штаб дивізії”, – сказав Дуда.

Всі поспішають. І не приховуюють, що це дії проти придушення агресії РФ.

Часу залишається обмаль. Десь до кінця 20-го року РФ вийде на нові оперативні спроможності і Захід знає, що вони не встигають.

Україні теж не варто розраховувати на те, що хтось буде воювати за нас. Нам дадуть ще більше зброї, дані розвідки, інструкторів, але воювати – самі.

Тож маємо посилити роботу з реформування армії, резерву, підготовки населення до майбутніх можливих викликів.

Джерело – Фейсбук