КП “Тернопільводоканал” просить споживачів не “перетягувати” борги у наступний рік (Відео)

водоканалБез холодної води тернополяни точно не залишаться.

Як повідомили сьогодні, 17 грудня, у “Тернопільводоканалі”, фінансове становище підприємства покращилося і питання відлючення від електроенергії вже не стоїть.

Читайте також. Вода у кранах тернополян є і поки що буде, але з 1 січня — подорожчає (Відео)

Нагадаємо, у КП “Тернопільводоканал” попереджали про можливе відключення від системи енергопостачання через борги перед “Тернопільобленерго”. Комунальному підприємству, своєю чергою, боргували споживачі, зокрема і один з найбільших “Тернопільміськтеплокомуненерго”. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

За сприяння Тернопільської міської ради підприємство “Тернопільміськтеплокомуненерго” знайшло кошти для погашення боргу за жовтень-листопад, а також на часткову оплату за грудень. Активізулося із оплатою і населення.

Читайте також. “Тернопільводоканал”: якщо боржники не сплатять, 8 грудня крани будуть сухі у всіх (Відео)

Тернополяни почали активніше сплачувати за послуги “Тернопільводоканалу”. Завдяки цьому підприємство виконує графіки оплати за електроенергію. Тож питання можливого відключення водоканалу від енергопостачання за борги наразі не розглядається.

Наразі підприємство звертається до тернополян із проханням: оплачувати за послуги якнайшвидше, не чекаючи 20 числа, а найкраще - того ж місяця, коли і надаються послуги.

Читайте також. Кредит Світового Банку та Фонду чистих технологій — «Тернопільводоканал» модернізує водозабори та насосні станції

– Ця поточна заборгованість 1 грудня становила понад 2 мільйони гривень. Оскільки йдеться про дисциплінованих споживачів, суми оплати у них - невеликі, тому ми звертаємося до усіх з клопотанням провести оплату у грудні, – каже директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма. - Ми розуміємо, що не всі відгукнуться, але якщо навіть незначна частина послухає нас, то це буде великий ресурс, яким ми зможемо скористатися і закрити поточні проблеми, щоб забезпечити стабільне надання послуг і протягом грудня, і в період новорічно-різдвяних свят.