Козівський район: студент зібрав з колег 2600 грн і передав хабар викладачу

indexCтудента одного з навчальних закладів звинувачують у наданні хабара голові державної екзаменаційної комісії за успішне складання іспиту його однокурсниками.

Викладача вишу за отримання неправомірної вигоди Козівський районний суд уже притягнув до кримінальної відповідальності, повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Читайте також. Природоохоронної та транспортної прокуратури на Тернопіллі скоро не буде (Відео)

Cтудент повідомив своїм однокурсникам, що за успішну здачу ними державного іспиту вони мусять передати гроші через нього голові державної екзаменаційної комісії. Таким чином, він особисто зібрав зі студентів суму 2600 грн і передав їх викладачу.

За даним фактом щодо студента розслідували кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому прокуратура району скерувала до суду за ч. 4 ст. 369 КК України (в редакції Закону №222-VII (222-18) від 18.04.2013 р.), тобто – «надання неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, яка займає відповідальне становище».

Читайте також. Тернопілля: загальна сума встановлених у 2014-му хабарів — майже 0,5 млн грн

Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні перебуває на розгляді у Козівському районному суді.

Софія Левицька