Козівський район: безробітні вивчали теорію успіху

Viktor-MatsykurТренінги-семінари для безробітних відбулися у Козівському районному центрі зайнятості (РЦЗ).

Читайте також. Найпопулярніші види підприємництва – торгівля, надання послуг, сільське господарство (Фото)

Тренер Віктор Мацикур провів бесіди на теми: «Ефективна самопрезентація – основа успішного працевлаштування» і «Теорія успіху та якісного життя».

Учасники тренінгів вчилися розвивати внутрішню мотивацію до розвитку особистості, виявляти і долати внутрішні та зовнішні перешкоди у спілкуванні з оточуючими, дізналися, як формувати своє «Я» в гармонії з собою та світом.

Читайте також. Аби не потрапити у “тенета” торговців людьми, – поради фахівців

На тренінгу-семінарі «Теорія успіху та якісного життя» в учасників була можливість визначити власні критерії успішності та якості успішної людини, дослідити свої здібності, цінності, інтереси та ресурси, необхідні для успішного працевлаштування, постановки життєвих цілей.

– Кожна людина має свої власні критерії успіху. Разом з тим, кожна успішна людина повинна вміти реалізовувати та втілювати свої мрії в життя, а для цього потрібно усвідомлювати свої вчинки та їх наслідки, планувати своє життя відповідно до поставлених цілей, залучати та чітко розподіляти необхідні ресурси, правильно розпоряджатися своїм часом та інше, – каже Віктор Мацикур. – При цьому важливо, щоб поставлені цілі відповідали цінностям і світогляду самої людини, її здібностям.