Кожну річ або гривню, яку тернополяни передають воякам, чітко обліковують (Відео, Фото)

P7250014-nЄдиний логістичний центр допомоги українській армії в області, де акумулюватимуть різні речі та харчі для передачі воякам, офіційно відкрили у Тернополі сьогодні, 25 липня.

Ініціювали створення такого центру сім громадських організацій, що входять до Об’єднання заради громади «Ядро». Працюють на складі лише волонтери, але про діяльність повідомили всі контролюючі органи.

Читайте також. Громадські активісти Тернополя дбають про українську армію (Фото)

Це зробили для того, аби тернополяни-благодійники були впевнені: жодна копійка, жодна банка тушонки чи консерви, жодна пачка макаронів чи кілограм гречки не піде «на ліво». Усе обліковують і доставляють туди у зону АТО, де є найбільша необхідність.

Тобто передане для армії не обов’язково потрапить до тернополян, які служать нині на сході. Але якщо будуть адресні передачі особисто якомусь вояку, то він їх отримає просто в руки. Більше того, зможе згодом передзвонити за тим номером телефону, який залишить благодійник, аби підтвердити, що посилка потрапила туди, куди слід.

- Як бачите, працюють волонтери. Дівчата самі зголосилися і зараз вони пакують те, що зібрали під супермаркетами Тернополя в окремі коробки, - каже голова ГО «Українська справа», а тепер ще й головний комірничий Тарас Білан. – У кожній коробці, яку можна легко транспортувати, є набір продуктів для перекусу групи вояків із 10-ти чоловік. На коробці вказаний перелік харчів і речей, які є всередині.

Читайте також. Тернопіль збирав допомогу для армії і сам “воював”… з бюрократами

До слова, воякам можна передавати все, що ви вважаєте за потрібне. Наприклад, учора якийсь тернополянин приніс гамак, а він – теж буде не зайвим у зоні АТО. Волонтери також просять приносити дитячі малюнки. Це те, що найкраще підтримує бойовий і моральний дух вояків.

- Учора дівчинка принесла ось такий лист і запис зі зверненням до вояків від свого… собаки Мухтара, - розказує волонтерка. – Часом нам дуже дивні речі приносять, неординарні.

Довідково. Допомогу для вояків можна приносити на склад №4 гуртовні "Галант" (вул. Збаразька, 16).  Об’єднання заради громади «Ядро». Окрім того, волонтери збирають допомогу для вояків під супермаркетами Тернополя. Зголошуватися на «гарячу лінію» можуть і громади сіл та районів, які теж хочуть допомагати воякам. Контактний телефон - 098-487-91-52.

Лист від Мухтара, який принесла дівчинка
Перелік продуктів та іншого, що є в кожній пачці