Кожен тернополянин може запалити свічку у храмі та взяти вогонь додому (Фото)

оснВіфлеємський вогонь миру громаді Тернополя місцеві пластуни передали у неділю, 21 грудня.

Пластуни занесли лампадку із Віфлеємським вогнем у Архикатедральний собор міста. Відтепер кожен зможе запалити свічку у храмі та взяти вогонь додому.

Читайте також. Тернополянам показали вертепне дійство і передали Віфлеємський вогонь миру (Відео, Фото)

Нагадаємо, раніше Віфлеємський вогонь завітав у Тернопільську міську раду. Там його прийняв мер Сергій Надал. Із вогнем пластуни також завітали на Театральний майдан, коли запалювали вогні міської новорічної ялинки.

– Віфлеємський вогонь миру – це символ добра, радості, світла та миру. Запалюючи свічечку цим вогнем, ми ніби засвічуємо той промінчик надії, що свідчить про злагоду та мир у цей неспокійний час для нас всіх, – говорить координатор акції у Тернополі Ольга Шимків.

Читайте також. Тернопільським депутатам пластуни передали Віфлеємський вогонь

Варто зазначити, що пластуни планують занести Віфлеємський вогонь миру у храми, школи, лікарні, державні установи Тернополя. Також вогонь передадуть родинам пластунів, які загинули в АТО.

Довідково. Віфлеємський вогонь миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйняла українська громада продовж останніх років. Він тепер для багатьох із нас є доповненням під час святкування Різдва.