Місцеві вже ненавидять “ЛНР” – мешканка Красного Луча

imagesПереселенка із Красного Луча, що у Луганській області, розповідає, що серед так званого «ополчення» більша частина – удмурти та буряти. По вулицях пересуватись страшно, у магазинах нічого немає, казаки роблять все, що їм заманеться. Лише після такого свавілля більшість місцевих жителів розчарувались у так званій ЛНР та почали підтримувати Україну. 

Новину повідомляє «Преса України» посилаючись на розповідь луганчанки, переселенки із Красного Луча. Ім’я жінки, із зрозумілих причин, не називаємо.

У місті «працюють» казаки, «залишки ополчення» нібито перевіряють порядок у населеному пункті, розповідає жінка. Серед «ополчення» – жодного місцевого чоловіка, усі найманці із Росії.

«Місто захоплене російськими козаками. Є ще невелика кількість так званих ополченців. Всі не місцеві. У нас типаж чоловіків іншого, ці ж якісь не то буряти, не то удмурти», – відзначає переселенка.

Купивати в місті нема чого, магазини порожні, кафе закриті. На місцевий ринок ходити страшно, казаки збирають данину у продавців, ганяють місцевих. Нещодавно на базарі стався інцидент – підстрелили жінку.

«Жінкам з кафе краще не ходити, та й чоловікам теж. Там скрізь сидять козаки, очманілі від власної влади. Один такий підстрелив на ринку жінку. Йшов по ринку і у всіх брав данину – товар безкоштовно. Одна продавщиця руки в боки, мовляв нічого я тобі не зобов’язана давати. Він в неї вистрілив. Жінку прооперували, врятували. Козака на площі показово відшмагали різками», – каже жінка.

Також переселенка зазначає, що через відсутність роботи та грошей на вулицях побільшало «нужденних», а серед мирних жителів багато тих, хто закінчив життя самогубством. Принаймні конкретні випадки суїцидів, через повішання, й досі обговорюють у Красному Лучі.

«Серед шахтарів – випадки суїциду. Вішаються», – каже місцева жителька.

Усі ці факти – доках абсурдності самої ідеї створення «Новоросії». Вона приречена на загибель, переконана переселенка. До того ж, каже жінка, навіть колишні прихильники ЛНР, нині відверто зізнаються, що ненавидять «цих бандитів».

«Мінімум половина місцевих жителів налаштовані проти ЛНР і за Україну. Дуже багато за Україну. Якщо ще рік тому були багато за від’єднання, то сьогодні знаю масу таких, що «перевзулися» у своїх поглядах. Були такі, що показували мені рік назад свої фото з російськими прапорами, говорили: «Дивися, як здорово». Сьогодні вони ж кажуть – «як ми помилялися, як я це лнр ненавиджу» Але відкрито говорити бояться, тільки близьким, тільки на кухні десь», – наголошує жителька Красного Луча.