Ковролін, на якому два президенти урочисто запускали безвіз Україна-ЄС, спіткала несподівана доля (Фото)

ф1Ковролін, яким була оббита сцена, що на ній відбувались загальноукраїнські урочистості 11 червня з нагоди старту безвізу, зараз уже на Донбасі. Ним на передовій уже оббиті, аби на голову не осипалась земля, бліндажі українських військових.

Аби добро – ковролін, який не можна використати для сцени вдруге – не пропадало безславно, подбали волонтери. Вони й відвезли його українським бійцям на передову.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін, який з командою доправив ковролін бійцям АТО на Світлодарську дугу.

Як доказ виклав і фото, на яких чітко видно: це той самий ковролін.

"Це вже стало чудовою волонтерською традицією.

Ви ж пам'ятаєте, коли Президент України Петро Порошенко відкрив символічні "двері в ЄС" на українсько-словацькому кордоні в ході церемонії з нагоди початку дії безвізового режиму з Євросоюзом? Разом з нашим Президентом участь тоді брав президент Словаччини?

А, пам'ятайте як це було красиво і незвично, коли два президенти вийшли назустріч один одному?

А потім ще був виступ нашого президента на сцені в центрі Києва, коли було сказано "Прощай, немытая Россия, страна рабов, страна господ..."

Так ось, сцени на яких виступав наш Президент, були оббиті ковроліном. Свято закінчилося. Сцени розібрали, а ковролін скрутили в рулони. Ми зв'язалися з організаторами і вони черговий раз передали нам весь ковролін, що був використаний під час свята.

Ковролін уже у нас в Дніпрі і скоро "їде" на Світлодарську дугу, де буде переданий в руки нашим військовим. Він там аж проситься на стіни і стелі, в усі нові бліндажі і опорники. Тепер у хлопців буде набагато чистіше", - писав Юрій Мисягін 22 червня.

А вже за тиждень відзвітував, що півтонни ковраліну та банерів отримали бійці кількох підрозділів ЗСУ, які тримають оборону на Світлодарській дузі.


"Ми були на днях на Світлодарській дузі і бачили "палаючі очі" наших підрозділів:
Піхота 53-й бригади.
43-й батальйон.
24-й батальйон "Айдар"
АРТА
"Третя сила"
Медрота.

Підкріпили їх трохи:
Молоко - 2 тонни
Сік - 1 тонна
Ковлолін і банери для бліндажів - 500 кг.
Вологі серветки - 30 коробок
Кава - 10 коробок
Маскувальні сітки та медикаменти.

Працюємо на перемогу", - написав Мисягін.

ф1

ф2ф3ф4ф5ф6