Кошти благодійників з Тернопілля витратять на сучасні системи зв’язку для моряків

КримШтаб ВМС ЗС України сьогодні, 15 березня, блокують на кожному КПП до 5-6 чоловік місцевої «самооборони». Окрім того, певна кількість «самооборонців» діє по всьому периметру нашої військової частини.

Читайте також. Тернополяни зібрали ще 100 тис. грн для екіпажу корвету “Тернопіль”

Про це телефоном повідомив один із попередніх командирів протичовнового корвета «Тернопіль» Андрія Куриленко. Нині він – офіцера штабу командування ВМС ЗС України.

– Сили «невідомого» спецназу  у зеленій формі з новітніми зразками стрілкових озброєнь що характерні тільки для Збройних Сил Російської Федерації обчислюються кількістю до взводу – 15-20 чол., – переповідає слова військового один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль» – тернополянин Ігор Крочак. – У бригаді надводних кораблів, куди входить і корвет «Тернопіль», усе – без змін. Для наших кораблів з моря заблокували вихід із Севастопольської гавані.

Читайте також. Тернопіль жив думками про війну з Росією і приймав делегацію кримських татар

Українські кораблі готові до оборони і несуть службу у підсиленому штатному режимі. Окрім того, наші військові моряки дякують громаді Тернопілля та всій Україні за підтримку і допомогу.

Довідково. Є необхідність у коштах для телефонного спілкування та придбанні сучасних систем  зв’язку. Жителів Тернопілля просять поповнити рахунок за номером 098-487-91-52. Гроші, що надійдуть, переведуть на телефони військових у Криму.

Перерахувати кошти можна і на рахунок ПриватБанку: 5168 7572 5999 8203. Ці гроші витратять винятково на придбання засобів зв’язку (військового призначення) для флагмана ВМС ЗС України - фрегата «Гетьман Сагайдачний». У цьому є велика потреба! Особисту відповідальність  за проведення  перерахунку коштів несе голова ТОГО «Тернопільські підсумки» Тарас Білан.