Корупціонерів в Україні не садять показово, щоб не «соромити» владу – Тетяна Чорновол (Відео)

imagesКорупціонерів в Україні не садять показово, щоб не сіяти в суспільстві негатив. Про це в «112 Україна» заявила народний депутат України Тетяна Чорновол.

«Порушується величезна кількість кримінальних проваджень. Але, знаєте, робити це показово насправді дуже страшно. Дуже часто це маленькі люди, і сіяти такий негатив у суспільстві, що вся система хвора, від верхніх чинів до найменших, – це насправді дуже страшно. Іноді приїжджаєш на фронт і починаєш розбирати проблеми з дуже маленькою корупцією. Ось два бійця сидять в окопі, і один іншого звинувачує, що хтось якусь гуманітарну допомогу кудись продав. Але якщо ми ці теми зараз будемо крутити по телебаченню, то тоді не потрібна і російська пропаганда. Ми самі себе будемо знищувати», – сказала вона.

«З цим потрібно боротися. Тому що крім цього існує і багато світлого – багато героїзму і багато подвигів. Але і це теж, на жаль, існує. Цей бруд існує. Я не думаю, що про це потрібно говорити. З цим потрібно боротися, а не говорити. Я не кажу «цензура», я кажу – «самоцензура», – додала нардеп.