Короновірус на Тернопільщині: “Близько 300 осіб з оточення священника самоізолювались” – волонтери привозять харчі

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Отець Олег із Заліщиків, у якого підтвердили коронавірус, наразі перебуває в інфекційній лікарні у Тернополі. Стан стабільний, повідомляють медики. Його родина та майже всі сусіди з п’ятиповерхівки, де проживає у Заліщиках священник, пішли на добровільну самоізоляцію, як і ті, хто близько контактував з отцем.

Про це повідомив Роман Краснюк, в.о. голови Заліщицької РДА.

Усі, хто досить близько спілкувався зі священником, пішли на добровільну самоізоляцію, а це майже 300 чоловік, – розповів Роман Краснюк.
“Найближче оточення обстежили. Результати – негативні. На самоізоляцію пішов весь житловий будинок на вул. Бандери, де проживає священник. Люди ставляться до цього свідомо. Ветерани-АТОвці вже зголосились доставляти до будинку продукти та ліки. Тобто всім необхідним люди забезпечені.

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
У самих Заліщиках все спокійно, - запевнив Роман Краснюк.
– Вулицями їздить поліція, весь час людям нагадують про важливість дотримання правил і обмежень. Аптеки і продуктові крамниці працюють. Є обмеження: у маленьких одночасно можуть обслужити лише двох покупців, у великих маркетах – не більше п’яти. Усі стоять, тримаючи дистанцію і чемно чекають. Людей мало. Всі здебільшого запаслись продуктами і необхідним у дні, після того, як дізнались про інфікованого земляка.

Працівники Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» провели дезінфекцію у церкві Пресвятого Серця, де служив священник, що захворів на коронавірус. Також – у домі хворого, у громадських місцях та водопровідної мережі.