Коронавірус на Тернопільщині: “Бабуся пішла на похорон до сусідів, тепер троє її онуків з підозрою на короновірус у лікарні”

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Станом на ранок 23 березня в тернопільських лікарнях перебуває троє людей з підозрою на коронавірус та один пацієнт із підтвердженим діагнозом. Також о 20 годині сьогодні отримав офіційне підтвердження другий випадок COVID-19, повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

Перший пацієнт 57-річний пацієнт із COVID-19 зараз перебуває в першій міській лікарні (лікарні швидкої допомоги – авт.). Там же з підозрою на коронавірус лежить ще один мешканець цього ж району.
Щодо другого хворого коронавірусом: відомо, що це мешканець Монастириського району. Пацієнт знаходиться в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Чоловік родом із села Ковалівка, йому 68 років. Стан хворого важкий. Сьогодні у Монастириському районі в селах Швейків та Ковалівка рятувальники провели дезінфікування двох церков та кафе. В місті Монастириська спеціальними розчинами були промиті приміщення та авто швидкої допомоги. Заходи здійснюють з метою запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань.
Ще двоє дітей з підозрою на COVID-19 – у дитячій міській лікарні, – розповідає очільник міста. Вік дітей – півтора року та 7 років і 10 місяців. – Самі діти з Тернополя. Батьки відвезли їх у село до бабусі, бо думали, що там зможуть захистити чи сховати від вірусу, – продовжує Надал. – А бабуся пішла на похорон до сусідів. Там були люди, які повернулись з іншої країни. В результаті діти повернулись в місто вже хворими. Щоправда, Надал зауважує: підтвердження щодо коронавірусу по дітях ще немає. Це лише підозри. Наразі їм надають всю необхідну медичну допомогу. Цю історію наводить для того, аби ще раз закликати дотримуватись карантину. Через годину, близько 11.00, директор міської дитячої лікарні повідомив, що пацієнтів із підозрою на коронавірус у медзакладі вже троє. Ще одна дитина – віком майже 5 років.

Відомо, що це мешканець Монастириського району. Пацієнт знаходиться в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Чоловік родом із села Ковалівка, йому 68 років. Стан хворого важкий. Сьогодні у Монастириському районі в селах Швейків та Ковалівка рятувальники провели дезінфікування двох церков та кафе. В місті Монастириська спеціальними розчинами були промиті приміщення та авто швидкої допомоги. Заходи здійснюють з метою запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань.Вкотре нагадуємо: якщо ви повернулись з-за кордону, де були випадки коронавірусу, дотримуйтесь двотижневої самоізоляції і зателефонуйте сімейному лікарю. Ви можете не хворіти на COVID-19 самі, але при цьому переносити його. Не забувайте також дотримуватись дистанції мінімум в півтора метра, а краще – більше, при зустрічах з іншими людьми. Піклуйтесь про себе та про своє оточення!