Коронавірус в Україні: за останню добу показники знизились

За останню добу в Україні знизилась як кількість нових випадків коронавірусу, так і кількість хворих, які одужали після лікування.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, станом на ранок 25 травня в нашій країні загалом лабораторно підтверджено понад 21 тисячу випадків Covid-19.

“За добу зафіксовано 259 нових випадків”, – повідомило МОЗ про результати лабораторних досліджень ПЛР-тестів за останню добу, 24 травня.

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, впродовж минулого тижня щодоби в Україні лабораторно підтверджували, за даними МОЗ, не менше 300 нових випадків Covid-19.

Читайте також: Пандемія: у світі уже понад 5,5 млн випадків Covid-19

Так само знизилась за добу 24 травня в Україні і кількість хворих, які вилікуались від коронавірусної інфекції. За повідомленням міністра охорони здоров’я України, за добу 24 травня в нашій країні після Covid-19 одужали 126 пацієнтів, тоді як впродовж минулого тижня ця кількість щодоби була вищою.

“За минулу добу захворіло 259 осіб, із них 16 дітей та 43 медпрацівники. Було госпіталізовано 77 осіб. Зафіксовано 6 летальних випадків. Одужали 126 осіб”, – повідомив глава МОЗ Максим Степанов.