Коронавірус в Італії: нові дані дають надію на “світло в кінці тунелю”

ф1Рівень захворюваності і смертності за останню добу в Італії порівняно з трьома попередніми добами засвідчують початок тенденції до спаду епідемії Covid-19 у цій країні.

Департамент цивільного захисту Італії оприлюднив дані, за якими 23 березня в країні від коронавірусу померли на 50 людей менше, ніж за добу 22 березня, повідомляє “Європейська правда“.

Крім того, офіційні дані засвідчують і зменшення в Італії впродовж останніх трьох діб кількості нових випадків зараження коронавірусом.

Протягом останньої доби в Італії зареєстрували 4789 нових заражень коронавірусом, зростання склало 8,1%. Водночас днем раніше число діагностованих хворих збільшилося на 5560 людей, ще раніше – на 6557 осіб. Загалом від початку епідемії вилікувалися 7 432 людини, з них 408 видужали протягом останньої доби.

У Ломбардії, яка найбільше постраждала від коронавірусу, 23 березня стало першим днем, коли зменшилось число госпіталізацій. Як заявив регіональний радник з питань соціального забезпечення Джуліо Галера, 23 березня госпіталізовано 9266 осіб, в той час як 22 березня їх було 9 439, тобто 23 березня було на 173 госпіталізованих менше.

“Сьогодні підтверджується тенденція на спад, – заявив Джуліо Галера, – Ми можемо сказати, що це перший позитивний день. Ще не час співати перемогу, але ми нарешті бачимо світло в кінці тунелю”.

Читайте також: За кількістю померлих від коронавірусу Італія випередила Китай і вийшла на перше місце в світі (Таблиця)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, станом на ранок 20 березня, за даними Університету імені Джона Хопкінса, Італія випередила Китай за кількістю померлих від коронавірусу: на 20 березня кількість померлих від коронавірусу в Італії складала 3 тисячі 405 осіб, тоді як у Китаї — 3 тисячі 133. Китай і далі залишається лідером у світі за кількістю людей, які вилікувались від коронавірусу. Італія за цим показником — третя у світі.

На вечір 23 березня в Італії налічувалось 50 418 людей, заражених коронавірусом. Кількість пацієнтів, госпіталізованих із симптомами захворювання, становить 20 692 особи; 3 204 особи перебувають у реанімації (+195 в порівнянні з попереднім днем, 6,8%), а 26 522 особи – у домашній ізоляції.

Водночас протягом останньої доби в Італії від корона вірусу померла 601 людина. Попередньої доби повідомлялося про 651 загиблого.