Коронавірус у Києві: Кличко заявив про посилення заходів (Відео, Мапа)

Через зростання захворюваності на коронавірус у Києві в столиці України посилені заходи контролю за дотриманням саніторних норм і карантинних вимог.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час сьогоднішньої онлайн прес-конференції, повідомляє сайт КМДА.

Міський голова повідомив, що у столиці з початку пандемії зареєстрвоано вже понад 4 тисячі випадків Covid-19 і нові випадки реєструють щодоби.

“Кількість мешканців Києва, у яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 41 людину. Двоє хворих померли. На сьогодні в столиці вже 4026 підтверджених випадків захворювання на Covid-19”, – повідомив Кличко.

Читайте також: Другий регіон України перетнув показник у 4 тисячі випадків Covid-19 (Мапа)

Через таке зростання захворюваності на Covid-19 столиця посилює контроль за дотримання протиепідемічних заходів, повідомив міський голова.

"В усіх районах столиці вже працюють мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог. Ці групи складаються з представників районних держадміністрацій, Держпродспоживслужби, Департаменту благоустрою, Національної поліції та муніципальної охорони. Мобільні групи щодня перевіряють дотримання протиепідемічних вимог у діяльності закладів торгівлі, громадського харчування, побутових послуг та інших. І, в разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення", - проінформував Віталій Кличко і нагадав розмір штрафів за порушення.

"Штрафи за такі порушення для громадян складають від 17 до 51 тисячі гривень, а на заклад чекає штраф від 34 до 340 тисяч. У разі виявлення значних порушень заклад можуть закритидо їх усунення", - наголосив Кличко і закликав киян носити маски та дотримуватись соціальної дистанції.