Контррозвідка СБУ затримала «міністра юстиції» ДНР

111Контррозвідники Служби безпеки за минулу добу затримали 6 поплічників бойовиків, у тому числі так званого «міністра юстиції» самопроголошеної ДНР. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням «урядовець» та його поплічник, житель с. Маркове Донецької області, були інформаторами у терористів та збирали дані про розташування, кількісний склад та озброєння підрозділів українських військових у зоні АТО.

Також затримано бойовика, який скеровував вогонь по українських силовиках в районі хутора Таранчук та населеного пункту Степне, телефонуючи на “гарячу лінію” терористів, повідомляв про пересування техніки сил АТО.

В Луганській області СБУ розпочала кримінальне провадження стосовно колишнього голови однієї з рубіжанських громадських організацій, який підтримував антиукраїнські настрої та сприяв захопленню будівлі УСБУ.

Згодом, організовував викрадення бойовиками проукраїнських активістів Рубіжного, відповідав за облаштування блок-постів та координував чергування на них терористів.

Двох таких «чергових» затримали у Новотошківці оперативники СБУ. Обидва місцеві мешканці 1963 та 1965 р.н. сприяли діяльності терористичної організації, із зброєю в руках охороняли територію, тимчасово контрольовану бойовиками.

Раніше повідомлялось, що на Донбасі з’явилися танки та 120-мм мінометні розрахунки терористів, які кочують зоною АТО. У районі Вуглегірська українські війська підбили один з таких танків, потім добили з гранатометів.