Контрактники ЗСУ з Тернополя отримали виплати від міської влади

ЗСУ-шевронМешканці Тернополя, які укладають контракт із Збройними силами України, отримують від міста по 15 тисяч гривень. Ці кошти передбачені у «Програмі підтримки обороноздатності військових формувань тернопільського гарнізону», яка діє у Тернополі з 2016 року.

Як повідомляє сайт Тарнопільської міськради, такі виплати з початку цього року отримала вже сотня мешканців Тернополя, які пішли служити за контрактом в українську армію.

Такі виплати тернополянам-контрактникам ЗСУ триватимуть.

Як проінформував міський голова Тернополя Сергій Надал, на сесії міської ради були передбачені додатково 525 ти сгрн, які будуть виплачені найближчими днями тим військовослужбовцям, які зараз подали необхідні документи та уклали контракти на службу.

«Сьогодні українській армії має допомагати влада на всіх рівнях, в тому числі й на муніципальному. В умовах ООС, ми разом маємо забезпечити створення сучасної професійної контрактної армії, - зазначив Сергій Надал. – У міській програмі передбачено, що кожен з тернополян, хто піде на військову службу за контрактом, отримає по 15 тисяч гривень чи на придбання необхідних речей для служби, чи на будь-які інші потреби. Такий досвід Програми ми плануємо продовжити і у наступні роки».