Консул Вірменії Норік Геворкян прийматиме у Тернополі на майдані Волі (Фото)

оснУ Тернополі 24 березня відкрили консульство Республіки Вірменія.

Зробили це керівники області, міський голова Сергій Надал із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Андраніком Мануяном і Почесним Консулом Республіки Вірменія Норіком Геворкяном, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. 60 млн грн вклали відменські інвестори, відродивши завод на Тернопіллі (Фото)

Консульство працюватиме за адресою: майдан Волі, 4. Установа обслуговуватиме жителів Тернопільської, Хмельницької та Житомирської областей, які хочуть працювати або ж навчатися у Вірменії. Почесним Консулом став Норік Геворкян, який тривалий час проживав у Тернополі.

Також завдяки інвестиційним коштам вірмен на території області того ж дня відкрили підприємство «Зарубинецький спиртзавод», який буде виробляти інноваційне біопаливо. Почесний консул надіється, що з відкриттям консульства у Тернополі таких інвестицій у наш край стане ще більше.

Читайте також. Тернопіль у 2015-му має підтвердити звання — «Місто фестивалів» (Відео)

Міський голова Сергій Надал привітав гостей і запевнив, що міська рада завжди буде підтримувати проекти інвестування у Тернопіль і створення нових робочих місць.

– Для нас дуже важливо, що люди, які довший час жили у Тернополі, повертаються сюди з інвестиціями, отже це свідчить про позитивний інвестиційний клімат у місті, – каже міський голова Сергій Надал. – Це особливо важливо у період війни та економічної кризи держави, адже притік нових коштів та ідей для бізнесу допоможе розвивати місто, створювати нові робочі місця».

Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Вірменія в Україні Андранік Манукян зазначив, що буде сприяти, щоб вірменська громада, посольства та консульство зміцнювали дружби наших народів.

Софія Левицька