Конституційна комісія підтримала базовий варіант змін до Основного закону щодо децентралізації

Конституція України- крупно книгаБуде проведена техніко-юридична правка змін до проекту Конституції відповідно до висновків Венеціанської комісії.

Конституційна комісія підтримала базовий варіант змін до Основного закону в частині децентралізації. За відповідне рішення проголосувала більшість членів Комісії, кілька з них проголосували проти.

“Я б пропонував сьогодні, щоб ми прийняли рішення базове, яке напрацьовано групою, перше. Друга позиція, доручили доопрацювати техніко-тільки юридично, згідно з висновками Венеціанської комісії. Окремі думки членів комісії, які були щодо назв і всього іншого, викласти в окремій думці і направити їх як інформацію для прийняття остаточного рішення, остаточне рішення приймає президент, оскільки наша функція тут консультаційно-дорадча, і ми можемо довго дискутувати на багато тем”, – запропонував глава Конституційної комісії Володимир Гройсман.

Його пропозицію підтримали.

Читайте також: «Сьогодні наше засідання може бути історичним», — Кравчук на засіданні Конституційної комісії

Тепер проект змін передається президенту України Петру Порошенку. Подальша процедура пропонує внесення президентом проекту закону в сесійний зал Верховної Ради і підтримку його більш ніж 300 голосами народних депутатів.

112.ua