Конкурс краси “Найкраща Мавка” – для тернополянок, яким виповнилося 18 років

мавкаУ рамках “Галицької дефіляди” пройде конкурс краси “Найкраща мавка”. Усім Тернополем 6-8 червня будемо обирати найкрасивішу серед дівчат!

Читайте також. “Галицька дефіляда”: світовий рекорд, “Найкраща мавка” та уквітчані пам’ятники (Фото)

До участі запрошують дівчат віком від 18 років. Жодних інших обмежень немає! Головне – бажання стати найкращою мавкою Тернополя та отримати подарунки: 1000 грн, сертифікат від салону краси “Моне”, вечері від ресторанів “Гільдії рестораторів” та титул Найкращої Мавки!

Конкурсантки змагатимуться у двох виходах:

-          найреалістичніший образ мавки;

-          найкращий український костюм.

Читайте також. Кулінарну карту Тернопільщини приготують для тернополян на десерт

Підсумки будуть підбивати 7 червня о 17 год. у парку ім. Т.Шевченка.

Нагадаємо, насиченою під час фестивалю буде й культурна програма. Адже серед розваг – безкоштовний виступ відомих гуртів, серед яких «Лісапетний батальйон», «Los Colorados», «Фолькнери» та інші.

- Мистецька програма була ініційована різними рестораціями міста, - розповідає начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик. – Серед заходів і заквітчання пам’ятників у центрі міста, також конкурс на краще озеленення балконів, проведення конкурсу краси «Найкраща мавка» та багато інших.

Читайте також. “Галицьку дефіляду” об’єднають із туристичною виставкою (Фото)

Перед початком фестивалю «Галицька дефіляда», 6 червня, проведуть марш вишиванок для родин під назвою «Українська родина – Єдина Україна», під час якого тернополяни пройдуться маршем від пам’ятника Соломії Крушельницької до пам’ятника Степана Бандери.

Не потрібно забувати і про те, що у рамках "Галицької дефіляди" цьогоріч пройде туристична виставка. Так 6-7 червня відвідувачі зможуть дізнатися про туристичний потенціал Тернопільщини, а також познайомитися із туристичними організаціями та фірмами.

Довідково. Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися, заповнивши анкету. Детальна інформація про фестиваль - тут.