Комунальники Тернополя працюють в посиленому режимі через снігопад

сніг-трактор вантажить сніг в камаз біля універсаму гарноСнігу у Тернополі поки небагато, та його посилено прибирають, аби в найближчі дні з сильними морозами місто не опинилось у полоні кучугур.

Сніг у Тернополі, всупереч прогнозам синоптиків, не почав падати о другій ночі, а значно пізніше і поки про місячну його норму не йдеться, та комунальники Тернополя вже працюють у посиленому режимі.

Як повідомляє Тернопільська міська рада, на дорогах міста працює спеціальна техніка, а прибудинкові території посилено прибирають так звані ЖЕКи.

Читайте також: На Тернопіль насувається сильний снігопад — комунальники готуються протистояти стихії

Місто від снігу чистять два підприємства, які виграли тендер на прибирання, – «Авакс Проф» та «Міськшляхрембуд». На дороги Тернополя виїхали піскорозкидачі, плужно-щіточні машини, трактори, навантажувачі та грейдери.

Читайте також: Надал розповів що буде, якщо і цього разу комунальники не впораються із стихією

Як розповідає начальник управління ЖКГ Тернопільської міськради Олег Соколовський, ситуацію щодо опадів продовжують контролювати. Якщо вночі буде сильний снігопад, то комунальні служби міста одразу виїдуть на роботу.

- За прогнозами синоптиків, зараз борються два потужні циклони. Це балканський і так званий північний. І якраз цей північний циклон відтісняє обіцяні опади і приносить мінусову температуру, - розповідає Олег Соколовський. – Хочу зазначити, що вся повністю техніка у нас є в повній готовності і вона працює цілий день. Якщо вночі також буде сніг, то ця техніка працюватиме і вночі.

За прогнозами синоптиків, 8 лютого у місті погода буде приблизно такою ж, як сьогодні, а з 9 лютого температура ще більше впаде і 10-11 лютого буде 10-15 градусів, а подекуди і 17-18 градусів морозу.