Комунальники прозвітували про роботу з очищення Тернополя від снігу вночі

сніг-трактор вантажить сніг в камаз біля універсамуТернопіль від снігу чистґять вдень і вночі.

Так, за даними міської влади, в ніч на сьогодні зі снігом та ожеледицею боролись фахівці і техніка п’яти організацій.

Увесь день та ніч  управління житлово-комунального господарства разом з відповідальними структурами здійснює прибирання вулиць міста від снігу відповідно до плану. Впродовж доби було очищено більше десятка тротуарів та транспортних шляхів.

Як коментує начальник відділу технагляду міської ради Олег Вітик, один автогрейдер та два трактора працювали на дамбі Тернопільського ставу та на вулиці Чумацькій.

Також два автогрейдери та три трактора вночі чистили від снігу вулицю 15 Квітня (від вул. Київської до виїзду м. Кременець), вул. Київську, Тарнавського, Бродівську, Промислову.

Окрім цього, була очищена вулиця Симоненка, Морозенка, Курбаса та заїзд до ЗОШ № 28, 29.

Посипання протиожеледною сумішшю вулиць проводили на житловому масиві «Н.Світ».

- Вночі працювали п’ять організацій, які почистили вулицю Івана Франка, вулицю Листопадову. Просипана вся повністю з розв'язками вулиця Об'їзна, Будного. Грейдери працювали на Чумацькій, біля дамби, на вулиці Крушельницької, на Збаразькій, на проспекті Злуки. Очищали тротуари від снігу на "Новому світі", - зазначив Олег Вітик.

Ознайомитись із повним переліком робіт комунальних служб можна на сайті міськради.

Читайте також: Щоденні завдання комунальників стали публічними: де сьогодні у Тернополі мають прибрати сніг (Перелік)

Нагадаємо, міська влада вирішила зробити публічними завдання, які щодня ставить комунальникам в ході боротьби з наслідками стихії 13 листопада.