Комунальники назвали свою головну проблему у приготуваннях до зими

батарея-крупно рука на нійГоловним болем комунальників Тернопільщини і не тільки у приготуваннях до опалювального сезону є погашення заборгованості з різниці в тарифах.

Вирішити цю проблему можна лише на рівні Києва.

“Необхідно внести зміни до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік». Таким чином ми зможемо залучити додаткові джерела для погашення різниці в тарифах комунальних підприємств теплопостачання, – сказав заступник голови-керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації Віктор Шумада. – Також вважаю за доречне збільшити області обсяг виділеної постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 375 субвенції із заборгованості з різниці в тарифах”.

Читайте також: У міськраді пояснили, чому тернополяни сидять без гарячої води

Нагадаємо, саме так звана різниця в тарифах (спершу теплопостачальним організаціям підняли тарифи на газ та інше, а лише згодом підняли тарифи на оплату вже збиткових послуг цих організацій) призвели до боргів теплопостачальних теплопостачальників. Тих, у свою чергу, відключають за борги інші постачальники енергії. Кінцевий результат – якщо ситуацію не виправити, без тепла чи гарячої води будь-якої миті можуть залишитись мешканці міст Тернопільщини. Так цього року вже двічі було, до прикладу, у Тернополі, востаннє – 1 вересня.

Читайте також: Тернопіль готовий зустрічати морози

Додамо, що, за даними Тернопільської ОДА, станом на останній день серпня до початку опалювального сезону були готові 100% шкіл та дитсадків області, а також практично всі лікарні.

Читайте також: Жителі Тернопільщини платять за газ більше, ніж їм нараховують