“Комунальний майдан” звернувся до керівництва ВО “Свобода”

МШЕДПрацівники КП “ТМШЕД” не збираються здаватися і боротимуться за те, аби комунальне підприємство не привласнили нечесні чиновники.

Читайте також. Нелегальна сміттярка економила фірмі мільйони, бо їхати далеко не треба було (Фото)

Корупційна схема, на їхню думку, – цілком зрозуміла, адже територія, яку займає КП становить 3 гектари. Працівники КП «Тернопільська шляхово-експлуатаційна контора» (ТМШЕД) усвідомлюють, що до знищення підприємства причетні посадовці з партії ВО “Свобода”, а тому звернулись до керівництва цієї партії в Тернополі для реагування. Якщо реакції не буде то тернополяни вважають, що до знищення КП причетні всі свободівці.

Читайте також. За “комунальний Майдан” відкрили кримінальну справу (Фото)

Подаємо повний текст звернення працівників КП ТМШЕД до Романа Навроцького та депутатів міської ради із фракції ВО «Свобода»:

«Ми, працівники КП «ТМШЕД», звертаємось до Вас щодо ситуації, яка склалася навколо нашого підприємства. Із 2012 року адміністрація підприємства, а також посадові особи Тернопільської міської ради різними незаконними шляхами намагаються ліквідувати підприємство, а нас звільнити. Про злочинність дій свідчить той факт, що Прокуратурою Тернопільської області відновлено кримінальні провадження по КП «ТМШЕД», а саме:

Читайте також. Розслідування у справах міськради проводить обласне слідче управління міліції (Відео)

1. Кримінальне провадження № 12013210010002374 від 16.06.2013 року за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем з боку посадових осіб УЖКГ Тернопільської міської ради, які використовуючи службове становище в порушення Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 року №2289-6 провели процедуру закупівлі на «Санітарне оброблення та аналогічні послуги», при цьому незаконно надали перевагу третім особам та спричинили істотну шкоду інтересам місцевого бюджету на суму 15 996 691,74 грн.

Читайте також. Працівники комунального підприємства чекатимуть тендеру – 10 квітня

2. Кримінальне провадження № 12013210010001708 від 30.04.2013 року за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України – факт зловживання службовим становищем начальником КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Козаком А .С., який з 22.09.2012 року до цього часу всупереч інтересам служби, без рішення Тернопільської міської ради, виконавчого комітету міської радия, без погодження управління обліку та контролю за використанням комунального майна, без погодження з управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради надає в оренду та спільне користування комунальне майно, за адресою: Тернопіль, вул. Тролейбусна, 7А.

3. Кримінальне провадження за №12013210010000372 від 31.01.2013 року за ознаками злочину передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України – факт розтрати бюджетних коштів з боку посадових осіб КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», які зловживаючи своїм службовим становищем, в період з 09.04.2012 року до 31.12.2012 року здійснили розтрати грошових коштів виділених з місцевого бюджету на закупівлю піщано-сольової суміші для посипання доріг, на загальну суму 243 600,00 грн.

Читайте також. Працівники КП запрошують незалежних аудиторів, щоб довести – міська влада бреше

Поновлення цих кримінальних проваджень є серйозною підставою для недовіри меру Сергієві Надалу, його заступнику Владиславу Стемковському і директору КП «ТМШЕД» Андрієві Козаку, які переконують, що наше підприємство стало банкрутом з об’єктивних причин.

Сьогодні вже 12 днів, як ми протестуємо на підприємстві проти такої несправедливості, нахабства і брехні місцевої влади. Ми вважаємо, що і Ви, як голова міського осередку ВО «Свобода» і депутати Тернопільської міської ради від ВО «Свобода», які представляють більшість, несете відповідальність за те, що ігноруєте наші проблеми, а можливо і зацікавлені у ліквідації підприємства.

Читайте також. Чи буде чистим Тернопіль?

Наше підприємство ще можна фінансово оздоровити і є різні шляхи як це зробити. Найбільшим нашим боржником, як це не парадоксально, є управління житлово-комунального господарства та екології Тернопільської міської ради – 1221 тис. грн, повернення цих коштів вже б дало шанс підприємству. Мер і депутати Тернопільської міської ради ВО «Свобода» можуть вирішити питання подальшої фінансово-господарської діяльності КП «ТМШЕД» і збереження нашого колективу, однак, вони цього не роблять, тому їхню бездіяльність можна розцінювати як співучасть у навмисному банкрутстві підприємства.

Читайте також. Влада – за розформування комунального підприємства. Люди вийдуть пікет

Ми звертаємось до Вас, як до лідера Тернопільської міської організації ВО «Свобода», який має проявити політичну волю для відновлення справедливості і вплинути на діяльність мера, його команди і депутатів-свободівців. Сподіваємось, що наше підприємство, яке має потужну транспортну базу, територію і кадровий потенціал, зможе самостійно брати участь у тендері, який має відбутися 10 квітня 2014 р., і віримо, що воно стане переможцем».

До речі, відповіді на це звернення активісти “комунального майдану” ще не отримали. Як що вона буде, ми ознайомимо читачів “7 Днів-Україна”.