Кому вигідний цирк на сесіях Тернопільської міськради? (Відео)

P1270006-nСпокійну атмосферу на останній сесії Тернопільської міськради порушив Володимир Муц – голова фракції «Представництво Тернопільщини».

Нагадаємо, політик пройшов до ради від Партії регіонів, за квотою свого батька – екс-нардепа Ореста Муца, але згодом створив фракцію «Зелена планета». Тепер політична кон’юнктура змінилася, тож іншою стала і назва фракції.

Читайте також. У всіх садочках «Тернопіль Інтеравіа» встановить “тривожні кнопки”

Володимир Муц взяв слово для репліки, але пішов із аркушем до трибуни. Як тільки прозвучали кілька перших речень, у залі почався шум, дехто із депутатів викрикував з місця. Особливо виділялася Марія Баб’юк, яка після подій Майдану перейшла у фракцію ВО «Свобода».

Якщо коротко, то фракція «Представництво Тернопільщини» заявила, що вона – в опозиції до міського голови і його команди. Не секрет, що у місті є чимало незадоволених діями міської влади. Особливо, коли це стосується стилю забудови обласного центру. Очевидно, на підтримку саме цих людей розраховують екс-регіонали, які знову хочуть потрапити до ради. Тож таку карту вирішили розіграти, як тільки запахло місцевими виборами.

До того ж, за останні роки рейтинг «Свободи» значно похитнувся. Тому, вочевидь, у подальшому тернополянам на кожній сесії доведеться спостерігати цирк, який влаштовуватимуть різного роду опозиціонери. Нам слід бути пильними, адже слова партійців можуть бути й оманливими. Не все варто сприймати за чисту монету – із чиїх би уст це не звучали. Сьогодні Муц, а завтра…

Читайте також. На ремонт тротуарів Тернопіль має понад 5 млн грн

Пропонуємо вам повний текст звернення, щоб ви самі змогли зробити висновки:

«Шановний Сергій Віталійович, депутати, преса, тернополяни.

Взяти слово мене змусила ситуація, яка безперервно повторюється від сесії до сесії. Це – систематичне порушення регламенту міської ради;
формування та затвердження порядку денного сесії;
вибірковість запрошення голів фракцій на погоджувальну раду;
кнопкодавство депутатів, які входять в більшість Надала;
розгляд на сесіях міської ради більшості проектів рішень «шкурних» питань, в той час коли на фронті гинуть кращі сини нашого краю.

Вдумайтеся  шановні колеги, тернополяни, журналісти, тільки на сьогоднішній сесії з 161 питання порядку денного, 138 «шкурних» особистих питань міського голови та його оточення, а якщо висловитися одним словом – ці питання Надальщини. Які набивають їхні особисті кишені, а не допомагають родинам загиблих, які захищають нашу неньку Україну від загарбника.

Ми розуміємо, що прокуратура на всі ці речі закриває очі, вона не виконує своїх повноважень, які надала їм Конституція, гарантом якої є – наш Президент, який об’явив на всю країну «Стоп корупції, вакханалії».

Читайте також. Тернопіль має цього року 150 тис. грн на підтримку місцевого бізнесу (Відео)

Також ми дуже добре усвідомлюємо, що прокурор міста залишився нам у спадок від режиму Януковича, який курс молодого бійця з імітації боротьби з корупцією пройшов на своїй рідні Кременеччині, за що сам ледь не сів у тюрму ще при режимі Януковича.

Тому ми просто забовязані, звернутися до Генерального Прокурора на сесії міської ради, щоб він змусив свого підлеглого виконувати свої повноваження. А для того, щоб не витрачати ваш час після свого виступу за бажанням можу надати вам відповіді на мої звернення щодо фактів розкрадання комунального майна.

Читайте також. У Тернополі активно взялися за реалізацію Програми розвитку на 2015 рік (Відео)

Шановні тернополяни, журналісти, депутати, щоб покінчити з явищем тотального грабунку і вимивання грошей з бюджету нашого міста. Наша фракція «Представництво Тернопільщини» єдина заявила, що вона в опозиції до міського голови і його команди.

Я, як її голова інформую вас про створення оргкомітету за адресою: вул. Сагайдачного 1, 4 поверх, з підготовки проведення постійно діючого інформаційного форуму на час війни та нашої перемоги, під назвою:«Все для Фронту – Все для Перемоги» на спасіння нашого міста від Надальщини.

В цьому форумі будуть брати участь всі, кому небайдужа доля нашого міста, краю, неньки України. Слава Україні!!!»

Софія Левицька