Кому церква, а кому – монастир: журналісти пройшлися деклараціями чиновників і депутатів

1014762721Недобудовані каплиці, храми і навіть браму монастиря внесли до своїх декларацій представники різних гілок української влади.

Колишня інспекторка Харківської митниці Державної фіскальної служби Ірина Табака задекларувала недобудовану каплицю, ідеться в матеріалі Bihus.Info. Її площа – майже 300 квадратних метрів. Щоправда, згідно з іншими документами будова перебуває у власності Релігійного управління Харківського екзархату Української греко-католицької церкви. Користується каплицею чоловік чиновниці, який є священиком.

Інший священик, а за сумісництвом – депутат Миколаївської селищної ради Дніпропетровської області Іван Батіг вніс у декларацію оренду одного з храмів, де служить.

Державний реєстратор Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області Орися Гринишин вказала у документів, що володіє 90 відсотками будівлі в’їздової брами Домініканського монастиря ХVІІІ століття, що в Богородчанах.

Монастир святого Йосипа, що в Борщівському районі, задекларувала спеціаліст Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Леся Домітрак. Ним володіє чоловік чиновниці Михайло.

Новопризначений суддя Конституційного суду Сергій Головатий вніс у декларацію 200-метрову Свято-Покровську церкву в селищі Вільшана Черкаської області. Храм він спорудив за свій кошт.