Компанія, яка належить синові Порошенка, купила частку в Міжнародному інвестиційному банку: до складу компанії вже входить корпорація Roshen

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Центрально-європейська кондитерська компанія», яка належить синові екс-президента Петра Порошенка Олексію, купила частку в Міжнародному інвестиційному банку, який раніше належав Порошенку-старшому.

Про це банк повідомив у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. «Товариство з обмеженою відповідальністю «Центрально-європейська кондитерська компанія» (ЦЄКК) придбала частку в статутному капіталі акціонерного товариства «Міжнародний інвестиційний банк», – йдеться в повідомленні банку. Інформація про придбану частку акцій не уточнюється. Також повідомляється, що ЦЄКК – це холдингова компанія, до складу якої входить корпорація Roshen.
До слова, «Міжнародний інвестиційний банк» працює на ринку України з 2008 року. Згідно з інформацією на сайті Національного банку, його ключовими власниками є екс-президент України Петро Порошенко і його партнер Ігор Кононенко. На початок жовтня банк за обсягом активів займав 30-е місце серед 76 банків, які працюють в Україні.
Корпорація Roshen – один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, до складу якої входять українські фабрики, дві виробничі площадки Липецької кондитерської фабрики в Росії, Клайпедська кондитерська фабрика в Литві, Bonbonetti Choco Kft в Угорщині, а також масломолочний комбінат «Бершадьмолоко», який забезпечує фабрики корпорації молочною сировиною.