Компанія “Агропродсервіс” долучається до розвитку спорту в Тернополі (Фото)

IMG_9774У рамках святкування Дня НЕзалежності та Дня міста у Тернополі впродовж минулого тижня відбулось чимало заходів, у тому числі і спортивних.

Зокрема, на Тернопільському ставі відбулись чемпіонат Східної Європи з аквабайку та чемпіонат світу з водно-моторного спорту. Заходи ці відбулись за сприяння в тому числі партнерів – тернопільських брендів. Компанія «Агропродсервіс» теж долучилася до проведення заходів в якості Генерального партнера.

«Ми завжди казали, що наша компанія є соціально орієнтованою. Цього разу ми підтримали заходи до Дня Незлежності та до Дня міста 2016 року. В рамках цих заходів проходив Чемпіонат Східної Європи з аквабайку. Приємно, що наш вклад в розвиток цього спорту було оцінено. Дякуємо організаторам, учасникам, суддям, волонтерам та усім, хто долучився до цього спортивного свята», – сказав Генеральний директор компанії Іван Чайківський.

Читайте також: Святкування Дня Незалежності і Дня міста у Тернополі мають генерального партнера — місцевий бренд, що відроджується (Відео)

«Дякую нашим партнерам, це федерація водно-моторного спорту, федерація аквабайку України, небайдужому тернопільському бізнесу, який долучається до спортивних подій, а це компанія «Агропродсервіс», компанія «Креатор- буд» і всі інші, хто долучився до цього свята», – сказав, в свою чергу, міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як відомо, компанія «Агропродсервіс» на постійній основі підтримує команди з міні-футболу та кік-боксингу. Цього току – чемпіонати з аквабайку та водомоторного спорту.

Читайте також: День Незалежності України Тернопіль святкує… смачно

IMG_9812IMG_9774