Компанія «Контінентал Фармерз Груп» на Тернопільщині показала свою новітню розробку — рюкзак агронома (Фото)

На Дні поля, який провела компанія «Контінентал Фармерз Груп» 14 травня на Тернопільщині, серед інших важливих ще однією темою спілкування стала презентація програми співпраці компанії з фермерами. Зокрема показали присутнім, як працюють безпілотний літак та квадрокоптери, розповіли про внутрішню розробку Компанії — рюкзак агронома.

Цього року «Контінентал Фармерз Груп» вирішила розширити співробітництво з партнерами і дати їм змогу скористатися всіма перевагами роботи з Компанією незалежно від того, скільки гектарів землі в обробітку у фермерському господарстві.

Як зазначив комерційний директор «Контінентал» Юрій Кузьм’як, Компанія запровадила можливість придбання добрив та засобів захисту рослин за найкращими ринковими цінами. У «Контінентал» також створили партнерські умови на послуги елеваторів.

«За потреби ми допоможемо в реалізації врожаю за найвищими ринковими цінами та з агрономічною експертизою. Наші спеціалісти нададуть партнерам технологічну підтримку. Окрім цього, пропонуємо послуги сучасного насіннєвого заводу, а також сприяння в розвитку картоплярства», — заявив Юрій Кузьм’як.

Серед тих, кого зацікавили умови співпраці, — керівник фермерського господарства «Агро-фортуна К» Володимир Петровський. У фермерстві він уже десять років. Підприємство вирощує сою, соняшник, озимий ріпак і пшеницю. На День поля фермер завітав, аби перейняти досвід колег, дізнатися про умови співробітництва, оглянути сучасну техніку «Контінентал». Він зауважив: знає про діяльність агрохолдингу не з чужих слів — з Компанією працюють по сусідству.

«Для мене найважливішим фактором співпраці є можливості збуту продукції за найвищими цінами, — зазначив Володимир Петровський. — З пропозиціями “Контінентал Фармерз Груп” я ознайомився, тепер мені потрібен час, щоб проаналізувати умови, зважити власні очікування та побажання від співробітництва».

У межах Дня поля «Контінентал Фармерз Груп» також провела виставку сільськогосподарської техніки та обладнання, котре використовують у точному землеробстві. Гості мали змогу ознайомитися з інноваційними технологіями та технічними надбаннями «Контінентал. Зокрема начальник відділу дистанційного зондування «Контінентал Фармерз Груп» Євген Корнієнко показав присутнім, як працюють безпілотний літак та квадрокоптери, розповів і про внутрішню розробку Компанії — рюкзак агронома. Технологічні новинки викликали в аудиторії неабияке зацікавлення.

Дні поля в «Контінентал Фармерз Груп» обіцяють зробити традиційними. У такий спосіб керівництво Компанії прагне сформувати майданчик для обміну ідеями та досвідом серед аграріїв.

Мар’яна Руда.