Компанія Apple провела традиційну осінню презентацію нових продуктів

фото: APPLE
Серед новинок Apple представила нові циферблати для годинників

Зокрема презентувала новий iPad та розумний годинник. Проте користувачі уже чекають на новий iPhone. Вперше за довгий час американський технологічний гігант не показав нового iPhone, але заявив, що випустить на ринок наступну модель “розумного” годинника, який вміє контролювати рівень кисню в крові.

Протягом останніх років Apple саме на вересневій презентації оголошувала про випуск нової моделі iPhone – свого найуспішнішого продукту. Однак цього року компанія, як і очікували експерти, вирішила почекати з його випуском через пандемію коронавірусу.

Чим Apple намагається привабити споживачів у своїх нових продуктах і коли компанія все ж випустить нову модель iPhone?

Наразі Apple не повідомляє ані точної дати презентації, ані назви нового iPhone, пише bbc.com.

Різні західні технологічні ЗМІ припускають, що презентація, відкладена через наслідки пандемії для виробництва компонентів айфонів, може відбутися вже восени.

TechRadar очікує у жовтні презентації одразу трьох продуктів Apple – iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro, and iPhone 12 Pro Max. У виданні очікують, що новий айфон підтримуватиме мобільний зв’язок за технологіями 5G.

Macworld нагадує, що головний фінансовий директор Apple Лука Маестрі повідомив у липні, що презентація нового iPhone відбудеться на кілька тижнів пізніше звичайної дати. Видання очікує цю подію у середині жовтня.