Комп’ютерну томографію і рентген внесли до «ковідного» пакету: відтепер ці послуги є безкоштовними

фото із вільних джерел

Діятиме ця послуга для пацієнтів з підозрою на COVID-19, які мають відповідне скерування від сімейного чи лікуючого лікаря.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час учорашнього брифінгу заявив про те, що для пацієнтів із діагнозом COVID-19 комп’ютерна томографія та рентгенівське дослідження мають бути безкоштовними.

«У нас комп’ютерна томографія та рентген внесені до ковідного пакету. Якщо є відповідне направлення сімейного лікаря або лікуючого лікаря, то громадянам ця послуга надається безоплатно, тобто за це сплачує держава», – розповів Степанов. Послуги для хворих на COVID-19 мають бути безкоштовними у тих медзакладах, які підписали відповідний договір з Національною службою здоров’я України.

Степанов каже, що якщо за послуги комп’ютерної томографії та рентгену вимагають гроші, пацієнт повинен поскаржитися у контакт-центр НСЗУ за номером 1677 або залишити офіційну скаргу на сайті НСЗУ в розділі «Громадянам», – повідомляє varta.com.ua.

Як зазначив Максим Степанов, аби МОЗ могло оперативно реагувати та ліквідувати подібні випадки, міністерству потрібен постійний контакт з суспільством щодо подібних ситуацій.