Профільний Комітет ВР визначився в питанні звільнення Ситника

Артем Ситник
Артем Ситник

Правоохоронний комітет Верховної ради України розглянув проєкт постанови про звільнення директора НАБУ Артема Ситника і рекомендував винести документ на голосування у сесійній раді парламенту.

Про це повідомляє Twitter ЦПК.

“Правоохоронний комітет Ради несподівано розглянув незаконну постанову про звільнення директора НАБУ Артема Ситника. Депутати рекомендували профільному регламентному комітету запропонувати винести цю постанову на розсуд Верховної Ради”, – сказан ов повідомленні від 19 лютого.

Як пише “УП“, гГолова комітету Денис Монастирський, заявив, що вважає постанову незаконною, але запропонував залишити це питання на розсуд Ради. Питання постанови підняв на засіданні комітету 19 лютого депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський та депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.

7 лютого у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови про звільнення глави Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. На думку його ініціаторів, НАБУ не може очолювати особа з корупційним досвідом.

Ситник вважає, що за збором у Верховній Раді підписів за його відставку стоять олігарх Ігор Коломойський і глава МВС Арсен Аваков, який “жадає помсти” за історію з рюкзаками від сина міністра внутрішніх справ.