Комісія з РФ виявила масові розкрадання, вчинені російськими командирами так званих армій “ДНР” і “ЛНР”

Російські окупанти масово розкрадають все, що Росія переправляє бойовикам на окупований Донбас. Зокрема, російські командири розкрадають гроші із зарплати бойовиків так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на українську військову розвідку, такі масові розкрадання виявила спеціальна комісія Збройних сил РФ, яку на початку липня на окупований Донбас надіслав Кремль.

“Комісією встановлено непоодинокі факти привласнення кадровими офіцерами ЗС РФ, які займають командні посади, значної частини коштів, призначених для виплати грошового забезпечення особовому складу підпорядкованих підрозділів. Також в окремих підрозділах окупаційних військ виявлена невідповідність даних обліку особового складу”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Оскільки російське командування впевнене, що виявило не всі розкрадання на окупованому Донбасі, роботу комісії продовжили.

"Строки перебування комплексної комісії ЗС РФ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях продовжено", - повідомила українська військова розвідка.

Читайте також: Кремль на окупованому Донбасі почав перевірку наявності майна і зброї, що їх Росія відправила бойовикам

Як інформувала ІА "7 Днів-Україна", розкрадання в російських окупаційних військах на Донбасі має масовий характер. Так, восени 2020 року, за повідомленням ГУР Міноборони України, факти розкрадання виявила комісія штабу 8-ї армії Південного військового округу РФ. Цю комісію для перевірки на окупований Донбас направляв Генштаб армії Росії. Комісія виявила численні випадки зарахування в склад підрозділів бойовиків "мертвих душ", зарплату яких присвоювали російські командири підрозділів так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Читайте також: Російські командири розграбовують так звані армії “ДНР” і “ЛНР”

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр

Цікаво.