Комінтерново було початком: ще два українських села під Маріуполем окупували бойовики (Карта)

Півтори доби терористам “ДНР” вистачило, аби не тільки окупувати і окопатись в Комінтерновому, а й зайняти ще два села “сірої зони” по два боки – Заїченко і Водяне.

Ввечері 23 грудня штаб АТО повідомив, що інформацію про захоплення бойовиками Водяного перевіряють.

Згодом, як написав очільник МВС, виявилось, що йдеться про захоплення терористами аж двох сіл. Глава МВС Арсен Аваков повідомив про це в ніч на 24 грудня на своїй сторінці в соцмережі з обуренням на бездіяльність українських військових.

Читайте також: Це надовго — комбат «Азова» пояснив невтішні для українських військ наслідки захоплення бойовиками Комінтернового (Відео)

“До ночі стало ясно, що це не епізод… Спочатку здали Комінтерново, потім Заіченково і Водяне? А що далі? У день по українському селу? Мінський процес кажете? Геншабу видніше?” – написав Аваков.

Читайте також: На захопленні Комінтернового бойовики не зупиняться — розвідка

Він емоційно обурився, що Україна дозволила бойовикам окупувати ще два села, а рініше забрані ворогм землі не повертає під свй контроль:

"Окупували будинки тисяч українських громадян - а ми стібемся про роздачу безкоштовних цукерок на піар-шоу «антикорупціонерів»? Звикли до війни? Втомилися? З нами справді щось не так", - констатував глава МВС.

Читайте також: Українські бійці готові визволити Комінтернове за лічені години (Відео)

Він вважає, що через агресію ворога слід скликати термінове засідання Ради національної безпеки та оборони України: "Необхідно терміново виробляти реакцію!".

Читайте також: Українські бійці розповіли про ситуацію за 900 метрів від окупованого Комінтернового (Відео)

Раніше українські військові і журналісти передбачали, що бойовики з Комінтернового можуть атакувати Широкіне. Тепер зрозуміло, що терористи підготували в Комінтерновому плацдарм для повзучого наступу на Маріупольському фронті.

Читайте також: У штабі АТО розповіли про захоплення бойовиками села біля Комінтернового

Комінтернове-карта