Комбата бригади “Призрак” ліквідували

Bezyimyannyiy27Як повідомляє російський LifeNews, недалеко від Михайлівки, що окупована “ЛНР”, ліквідували командира бригади “Призрак” Алєксєя Мозгового.

Алексєя Мозгового разом з чотирма його соратниками обстріляли в їхній машині. Автомобіль обстріляли з стрілецької зброї. Канал повідомляє, що діяла диверсійна група.

“Це сталося приблизно в тому ж місці, де 7 березня на Мозгового вже був замах. На трасі між Луганськом та містом Алчевськ, де базується бригада, була організована засідка, невідомі обстріляли джип, в якому Мозкової їхав з охороною. Мозковий отримав серйозні поранення і помер на місці, також постраждали супроводжуючі, їх стан зараз уточнюється”, — повідомив представник бригади “Привид”.

Саме Мозговий керував оточеням українських військових під Дебальцевим, де загинуло близько 200 наших військових.

“Зателефонував друг з Луганської області, вони моніторять радіоефір. Кажуть, що дві години тому в районі села Михайлівське, що під Алчевськом, спецназ ГРУ Росії ліквідував відомого ватажка терористичної організації “ЛНР” Алєксєя Мозгового і шістьох його охоронців. Причина – та ж що і в січні з іншим відомим лідером луганських бандформувань “Бетменом” – не бажання підкорятися командам з Москви”, – заявив Антон Геращенко.