Комбат ЗСУ пропонує відділити власників паспортів України від справжніх громадян держави

Комбат 46-го батальйону ЗСУ "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко ("Філін"). Фото - Фейсбук
Комбат 46-го батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко (“Філін”). Фото – Фейсбук

Далеко не всі, хто має паспорт громадянина України, на ділі є патріотами України і поділяють цінності цієї держави, а не тільки користуються її благами, відтак у законодавство щодо інституту громадянства нашої держави слід внести відповідні зміни. Так вважає командир 46-го батальйону спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко (“Філін”).

Командир підрозділу ЗСУ, який зараз обороняє Україну від російський окупантів на передовій Донбасу під Горлівкою, на своїй сторінці у Фейсбук нагадав, що коли в серпні 1991 року Україна стала незалежною державою, її громадянами стали майже автоматично всі, хто від цього не відмовився.

Читайте також: Командир батальйону спецпризначення ЗСУ дав точне визначення терміну «ватник»

“Українські паспорти отримали особи, що далекі від понять українського патріотизму, розуміння цілосності та незалежності України і необхідності пріоритету української мови та Української Православної церкви Київського Патріархату. Тому сьогодні вкрай необхідно виправити цю прикру історичну помилку”, – вважає В’ячеслав Власенко.

Читайте також: Комбат ЗСУ дав чітке визначення поняття «зрада»

Для цього, переконаний бойовий комбат, Україні слід прийняти і виконувати новий закон, щоб розмежувати справді громадян України у повному розумінні цього вислову від тих, хто просто має український паспорт.

"Сьогодні вкрай необхідно виправити цю прикру історичну помилку, а саме терміново прийняти Закон про підписання "Меморандуму українця", в якому чітко визначити всі основні пріоритети української державності і в першу чергу неухильне виконання Конституції та законів України.
Особи, що не згодні підписати зазначений "Меморандум", мають отримати статус "не громадянина України" з певним обмеженням їх громадських прав і свобод на території України", - пропонує Власенко.

Читайте також: Бойовий комбат ЗСУ звернув увагу на проблеми з інститутом громадянства в Україні і пропонує вихід