Комбат ЗСУ показав, яку гуманітарну допомогу привіз фонд Ахметова у звільнене Новолуганське (Фото)

У Новолуганське, яке 23 грудня минулого року повністю перейшло під контроль України, прибули фури гуманітарного штабу Ріната Ахметова.

Командир 46-го батальйону ЗСУ “Донбас-Україна”, яке взяло під контроль це тритисячне селище колишньої “сірої зони”, повідомив сьогодні про прибуття гунанітарної місії Ахметова у Фейсбук і виклав фото привезеного вантажу.

“Новолуганське. А ось і допомога від “Фонду Ріната Ахметова”. Ось ця купка продуктів, завантажених в цілу фуру, повинна врятувати “голодних” жителів селища. Скільки ж пафосу. Скільки піару”, – написав комбат В’ячеслав Власенко, відомий також за позивним “Філін”.

Читайте також: Українські військові здобули нову стратегічну перемогу на Донбасі

Нагадаємо, нещодавно був скандал, пов’язаний із фондом “Поможем”: 20 січня у двох фурах фонду, що везли допомогу в окупований Донецьк, українські прикордонники знайшли речі, недозволені для перевезення на окуповані території. У фонді Ахметова заявили, що два водії порушили умови договору між перевізником і фондом та закликали правоохоронців дати цьому факту об’єктивну правову оцінку.

Читайте також:«Лівак» на $60 тисяч — стало відомо, що саме водії фонду Ахметова везли в окупований «ДНР» Донецьк

 

ф1

Фото - Фейсбук комбата ЗСУ "Філіна"
Фото - Фейсбук комбата ЗСУ "Філіна"