Комбат ЗСУ назвав умову, за якої Росія піде відкритою війною на Україну

В'ячеслав Власенко. Фото - Фейсбук
В’ячеслав Власенко. Фото – Фейсбук

Повномасштабне вторгнення в Україну Росія почне, якщо на виборах Президента України переможе патріот України, який не захоче домовлятись із Путіним про мир на Донбасі “за будь-яку ціну”. Однак у цій війні Росія все одно програє.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна» В’ячеслав Власенко («Філін»).

"Російське політичне керівництво покладає великі надії та сподівання на наступні президентські вибори в Україні. Повномасштабна війна Росії проти України може бути розпочата тільки після провалу проросійського кандидата на цих виборах", - написав Власенко.

Однак, підкреслив полковник української армії, навіть якщо Путін зважиться на повномасштабну війну з Україною, то зробити цього йому не дасть цивілізований світ, який став союзником України.

"На той час вже остаточно сформується протиросійська міжнародна коаліція, що виключить будь-які можливості Росії на ведення повномасштабних бойових дій", - впевнений бойовий комбат ЗСУ.

Читайте також: Віталій Портников пояснив, чим загрожує Україні обрання Президентом кандидата з популістськими гаслами (Відео)

Відтак, вважає полковник Власенко, для запровадження миру на Донбасі є лише один шлях - введення туди миротворців ООН.

"Залишається єдиний спосіб припинення вогню - це введення миротворчих підрозділів ООН з продовженням міжнародного політичного і економічного тиску на країну-агресора з вимогою негайного звільнення Криму та Донбасу", - підкреслив командир батальйону ЗСУ.