Комбат «Айдару» – Євген Пташник, а не Сергій Мельничук – Міноборони

звантаженняУ Міністерстві оборони зазначили, що публікації в ЗМІ стосовно того, що Сергій Мельничук – командир 24-ї батальйону, якому підпорядкований «Айдар», суперечить дійсності. Оскільки Мельничук став народним депутатом, на його місце ще восени 2014 року призначили в. о. командира батальйону – Євгена Пташника. Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

«Позиціонування підполковника Сергія Мельничука як командира 24-ї батальйону суперечить вимогам офіційних документів і є дезінформацією суспільства», – зазначили в Міністерстві. Пояснили даний факт тим, що згідно наказу Міністра оборони від 21 листопада 2014 року, підполковник Сергій Мельничук, командир 24-го батальйону, звільнений від займаної посади і прикомандирований до Верховної Ради України із залишенням на військовій службі. «У наказі командира військової частини А1314, якому підпорядкований «Айдар», ідеться про те, що до тимчасового в. о. командира батальйону приступив підполковник Євген Пташник», – констатували у прес-службі.

Нагадаємо, днями повідомлялося про те, як народний депутат Сергій Мельничук побився з бійцем батальйону «Айдар» Максимом Козубом після ефіру в офісі одного з телеканалів.