Комаровський розвіяв популярний міф про вітамін С (Відео)

лікар Комаровський
лікар Комаровський

Відомий український лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, що вітамін С не зміцнює організм, а також пояснив причину.

Лікар стверджує, що медична наука взаємозв’язок не довела, а подібний міф народжений для того, щоб виробники ліків заробляли на цьому гроші. Своєю думкою лікар поділився на YouTube-каналі.

Вітамін С, за словами Комаровського, лікує виключно одну хворобу – цингу. А ось здатність вітаміну С зміцнювати імунну систему ніким не доведена, до того ж, імунітет не такий простий, як здається. “Імунітет – це величезна кількість різних ланок. Хтось розпізнає бактерії, хтось розпізнає віруси, хтось їх знищує. Який імунітет ви збираєтеся зміцнювати? Той який розпізнає? Зміцніть його – буде багато зайвих реакцій, наприклад, алергічних. Ви будете зміцнювати імунітет, який вбиває бактерії? Буде дуже сильне запалення. Ви будете зміцнювати імунітет, який гальмує запальні реакції?
Буде тривалий запальний хронічний процес”, – прокоментував лікар. Комаровський наголошує, що зміцнення імунітету є однією з найстрашніших і найбезглуздіших з точки зору біології казок. “Можна зробити так, що у людини буде імунітет до конкретної інфекційної хвороби. Наприклад, зробити йому щеплення і він не буде хворіти на кір або дифтерію. Але зміцнити імунітет повністю – неможливо! Це шарлатанська казка, яка дозволяє у величезній кількості продавати ліки для підвищення імунітету”, – підсумував доктор.