Командир новоствореної бригади морської піхоти розповів про її перспективи

фото: Народна Армія
фото: Народна Армія

На початку листопада у Військово-Морських Силах ЗС України було створено нову бригаду морської піхоти. Наразі вона комплектується особовим складом та військовою технікою.

Про те, яку техніку отримає нова бригада та про перспективи й умови служби Народній армії розповів її командир полковник Микола Палас.

Першочергові завдання, які ставить командир новоствореної бригади перед собою, це, насамперед, завершення  доукомплектування, проведення  повноцінного злагодження.

Зрештою, каже Микола Палас, окремі батальйони, що увійшли до складу бригади, уже є злагодженими, але треба всіх, так би мовити, зав’язати між собою: бригадні артилерійські групи, батальйони, танкові підрозділи.

Для того щоб вони навчилися воювати разом, організували високий рівень взаємодії.

— Ми вже одержуємо нові танки Т-80, один із батальйонів озброюється спеціальними бронеавтомобілями «Варта», а інший — українською розробкою від Миколаївського бронетанкового заводу БТР-7 (БТР-70ДІ). До цього ще можна додати ПТРК «Стугна-П», нову й модернізовану стрілецьку зброю. Тобто в бригаду надходить сучасна техніка та зброя, яка вже зарекомендувала себе в бойових діях, -розповідає командир.

Бригада майбутнього, саме так називає своє з’єднання командир новоствореної 35-ї бригади морської піхоти полковник Микола Палас.