Командир бойовиків по-звірячому розстріляв підлеглого без суду і слідства – розвідка ЗСУ

пКомандир бойовиків «ДНР» по-звірячому розстріляв свого підлеглого. Причиною такого нелюдського вчинку стала «особиста неприязнь».

В «ДНР» проросійський бойовик, призначений командиром, розстріляв підлеглого «через неприязні стосунки». Кричущий випадок далеко не єдиний в рядах терористів, повідомляє «Діалог.UA».

Інформацію про подію в самопроголошеній республіці опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України на офіційному сайті відомства.

«Не дивлячись на зусилля російського командування щодо поліпшення стану справ, в частинах і з’єднаннях бойовиків тривають випадки грубих порушень військової дисципліни і дезертирства», – сказано в повідомленні.

Читайте також:  Цивільні тікали в окопи українських військових — бойовики вдарили по пункту пропуску на Донбасі (Відео)

Згідно з даними Міністерства оборони України, 10 вересня командир одного з підрозділів 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти т. з. «ДНР” через “особисту неприязнь” розстріляв підлеглого. Зростає статистика випадків самовільного відходу з місця несення служби бойовиками, особливо з підрозділів, залучених до роботи з інженерним обладнанням на бойових позиціях. Найбільше таких випадків відзначено в 3-ій окремій мотострілковій бригаді і 9-му окремому штурмовому мотострелковому полку “морської піхоти” (приморський напрямок).