Командування армії РФ тренує бойовиків застосовувати нову російську зброю на Донбасі

Фото – Reuters

Кремль продовжує інтенсивні приготування так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” до активних боїв на Донбасі, в тому числі – із застосуванням нової російської зброї, переправленої з РФ на окупований Донбас. Ці приготування координують офіцери штабу Збройних сил Росії.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

За даними ГУР Міноборони України, активність військових навчань різних підрозділів російських окупаційних військ зросла на Донбасі з середини червня.

"На полігонах окупантів зросла інтенсивність проведення заходів бойової підготовки. Зокрема, занять під час зборів артилеристів, мінометників, гранатометників, кулеметників, розвідників, снайперів, зв’язківців, саперів та фахівців інших спеціальностей. У такий спосіб противник намагається підвищити рівень підготовки найманців з використанням удосконаленого обладнання навчально-матеріальної бази, завезеного з території Росії через неконтрольовані Україною ділянки кордону", - йдеться в повідомленні української військової розвідки.

У Міноборони України підкреслюють, що всі ці військові навчання проросійських бойовиків на окупованому Донбасі відбуваються під пильним контролем Генштабу армії Росії.

"Контроль проведення зборів та інших заходів бойової підготовки підрозділів противника здійснюють групи кадрових російських офіцерів штабу 8 армії Південного військового округу ЗС РФ", - наголосили в ГУР Міноборони України.

Читайте також: Кремль тренує бойовиків “ДНР” і “ЛНР” воювати у взаємодії з підрозділами регулярної армії РФ

Як інформувала ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що на початку квітня на окупованому Донбасі офіцери штабу 8 армії Південного військового округу ЗС РФ провели великі командно-штабні тренування так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Читайте також: Кравчук сказав, що зупинить Росію на Донбасі: “Крапки над “і” будуть розставлені” (Відео)